دسته‌ها
وبلاگ

راهکارهای متداول افزایش بازدید سایت

راهکارهای متداول افزایش بازدید سایت

افزایش رتبه یک سایت در گوگل و ورود به صفحه اول جستجوی این موتور ، یکی از جذاب ترین چالش های اینترنتی است. برای رسیدن به بازدید بالا میبایست روش های گوناگونی را اجرا کرد در این مقاله به بررسی روش های نوینی که منجر به افزایش بازدید سایت میشوند میپردازیم.

افزایش بازدید سایت

در وبلاگ یا سایت خود موارد زیر را پیاده کنید :

*همیشه یك سایت مفید با اطلاعات زیاد كه محتوای سایت شما را به درستی نمایش می دهد داشته باشید.
*حتما در وب سایت خود صفحه ای جهت نقشه سایت (Sitemap) ایجاد نمائید كه به بخش های مهم سایت اشاره كند و لینك ساده هر بخش در آن موجود باشد.
*به كلماتی كه كاربران شما ممكن است در موتورهای جستجو تایپ كنند، یاندیشید و آنها را در صفحاتتون درج نمائید.
*از بكارگیری لینك یا متون مخفی، كلمات تكرار شده یا گمراه كننده جلوگیری نمائید.
*زمانی که کاربر وارد سایت شما میشود خیلی سریع به آخرین پست های شما نگاه میکند.۳ خط اول تمامی نوشته های شما مهم ترین نقش را در جذب بازدید کننده به عهده دارند
*در مطالب سایت خود، حتماً از محتوای تصویری و ویدئویی نیز استفاده کنید.

سئوی سایت

*وب سایت خود را تا جایی که می توانید به روز رسانی کنید. به روز رسانی مداوم و منظم باعث می شود که گوگل شما را به عنوان یک منبع موثق شناسایی کند.
*میزان مطالب و کیفیت مقالات وب سایت نیز مهم هستند و هر چه تعداد مطالب وب سایت و همچنین کیفیت مقالات بالاتر باشد وب سایت با سرعت بیشتری در صفحه اول گوگل خواهد بود. محتوای خوب کلید نمایش وب سایت در صفحه اول گوگل می باشد.
*تعداد بازدید کننده های شما در یک روز نشان دهنده ی این نمیباشد که شما موفق بوده اید یا خیر بلکه میزان کابرانی که به سایت شما برمیگردند نشان موفق بودن یا نبودن شما هستند.
*متوجه شدن امار در سئو بسیار مهم میباشند. درست و دقیق متوجه شدن امار میتواند برای شما بسیار مفید باشد زیرا هر بخش مثبتی در امار و نتایج به یک دلیل منطقی ارجاع داده میشود و شما میتوانید با بررسی و سعی در تقویت آن بخش مثبت باعث پیشرفت سایت خود بشوید.
*وب برای این ساخته نشده است که فقط متن و تصویر باشد، وب ساخته شده است که لینک باشد. کاربران وقتی پست های شما را میخوانند بیشتر از هر چیز منبع میخواهند انها بیشتر مطالبی را مورد قبول میدانند که به منابع معتبر ارجاع داده شوند.

به یاد داشته باشید که سئو یک علم تخصصی است و همانگونه که یک بیمار به پزشک مراجعه می کند شما نیز باید برای رفع مشکلات خود به متخصص این علم مراجعه کنید و از افراد خبره و مشاورین خوب برای بهبود وضعیت سایت خود در گوگل بهره ببرید. سئو یک علم ثابت نیست و همواره در حال تغییر است بنابراین با برقراری ارتباط با افراد خبره در این زمینه اطلاعات روز را بدست آورید.
Https هم به عنوان یکی از موارد امتیاز دهی در گوگل و سئو استفاده خواهد شد. نا گفته نماند که برای امنیت سایت مطلوب است که از این پروتکل استفاده شود.
نکته ملموس تر این مورد این است که وقتی یک کاربر به سایت شما مراجعه میکند با دیدن Https میتواند به مطالب شما اعتماد کند. به طور مثال شما وقتی یک موضوع پزشکی را جستجو میکنید و وارد یک سایت میشوید اعتماد به نوشته های آن سایت کمی سخت میشود مگر اینکه یا آن سایت را بشناسید و یا اینکه با داشتن چنین فناوری به سایت اعتماد کنید.
شرکت پارس نافع با فعالیتی بیش از 2 سال، تاکنون توانسته موارد اعلامی زیر را به بهترین شکل در روند سئو خود پیاده سازی نماید.

 

استوریج EMC
خرید لپتاب
خرید سرور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 5 =